پیام رئیس دانشگاه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در آستانه ی آغاز چهلمین سالگرد دفاع مقدس، دکتر محمد دهقانی فیروزآبادی رئیس دانشگاه در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهیدان گرانقدر هشت سال دفاع مقدس، از تمامی رزمندگان، ایثارگران و آزادگان سرافراز ایران اسلامی که با جان فشانی های با ارزششان حماسه این ملت را رقم زدند، قدردانی نمود.

متن این پیام به شرح ذیل است:

 
 

 دشمن ملت ایران بداند ملتی که هشت سال دفاع مقدس را با آن شهادت و شهامت پیش برده است، این ملت یک قدم از شعارهای اسلامی، عقب نخواهد نشست.

 مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

هشت سال دفاع مقدس زبان گویای مقاومت و مظلومیت ملتی است که قله های سربلند ایثار و حماسه را در راه دفاع از مکتب انقلاب و میهن اسلامی خود در نوردیده است و حکایت ماندگار شهیدان و شاهدانی است که با خونشان سطر سطر تاریخ این مررزو بوم اسلامی را نگاشته اند.

ملت سرافراز ایران اسلامی آسایش و آرامش امروز خود را مدیون از خود گذشتگی های دلاور مردانی است که در طول 8 سال دفاع مقدس جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و از جای جای این مرزو بوم دفاع کردند.

این روزها با شیوع ویروس منحوس کرونا شاهد تکرار حماسه سال های دفاع مقدس هستیم و میبینیم که کادر درمان همانند ایثارگران 8 سال دفاع مقدس ازجان خود مایه گذاشته و با خدمت و ایثار، بار دیگر در صحنه تاریخ این سرزمین می درخشند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و نام شهیدان گرانقدر 8 سال دفاع مقدس، از تمامی رزمندگان، ایثارگران و آزادگان سرافراز ایران اسلامی که با جان فشانی های با ارزششان حماسه این ملت را رقم زدند، قدردانی می نمایم و امیدوارم در سایه عنایات حضرت ولیعصر(ع) پیروز و سربلند باشند.

دکتر محمد دهقانی
رئیس دانشگاه 
 
منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
513
تاریخ:
1399/06/30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان غفاري، سازمان مركزي دانشگاه  علوم پزشكي بيرجند    كدپستي: 9717853577
تلفن: 32395000-056دورنگار: 32048321
 
Email: public_r@bums.ac.ir 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/06/24
Powered by DorsaPortal