پیشرفت 27 درصدی ارزیابی انطباق برنامه عملیاتی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه
نشست هم اندیشی و بررسی برنامه عملیاتی با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، رئیس دبیرخانه هیئت امناء دانشگاه و جمعی از همکاران معاونت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی ودانشجویی دانشگاه دکتر جوادی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این نشست با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید و تقدیر از زحمات همکاران و فعالیت های دانشجویان در بحران کرونا گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، بازگشایی تدریجی دانشگاه ها از اواسط شهریورماه و با رعایت اولویت ها و ملاحظات بهداشتی مورد توجه قرار گرفت.

وی با اظهار اینکه موج جدید اپیدمی کرونا در راه است و همزمانی کووید 19 و ویروس شایع آنفلوانزا شرایط کنترل و مهار بیماری را سخت تر خواهد کرد افزود: جلوگیری از اوج گیری ویروس کرونا و حفظ سلامتی دانشگاهیان نیازمند مشارکت همگانی است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این نشست به پیشرفت 26/69 درصدی ارزیابی انطباق برنامه عملیاتی معاونت فرهنگی و دانشجویی در سال 98 نسبت به سال97 اشاره کرد و افزود: این رشد چشمگیر ماحصل تلاش تمامی مدیران و همکاران معاونت بوده است لذا لازم می دانم از مجموعه پرسنل زحمتکش معاونت و سایر مدیران و همکاران دانشگاهی که در کسب چنین پیشرفتی ما را کمک کرده اند، قدردانی ویژه به عمل آورم.
دکتر جوادی اجرای برنامه عملیاتی در دانشگاه ها را جلوه ای از نمایش توانمندی و توانایی پرسنل هرحوزه در انجام یک کار تیمی منظم و منسجم دانست و تصریح کرد: تعامل تمامی واحدها در مسیر دستیابی به اهداف تعیین شده و چشم انداز چندساله فعالیت های متعدد فرهنگی دانشجویی تعریف شده در برنامه عملیاتی می تواند سبب ارتقاء عملکرد دانشگاه در این زمینه گردد و کوتاهی هر واحد نیز می تواند مانع پیشبرد و تحقق اهداف شود، لذا باید با راهکارهای عملی تقویت اجرای برنامه عملیاتی مدنظر قرار گیرد.

وی با اشاره به روند بهبود اجرای برنامه عملیاتی حوزه فرهنگی دانشجویی و تاکیدی که بر اهمیت موضوع در جلسات متعدد معاونت طی یکسال اخیر صورت پذیرفته است افزود: بعد از این نیز ارزیابی فصلی برنامه عملیاتی حوزه در شورای مدیران با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد تا نقاط ضعف وقوت بررسی گردد.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با تاکید بر اینکه اجرای دقیق برنامه عملیاتی برنامه ریزی منظم و فعالیت منسجم در تحقق اهداف معاونت را به همراه خواهد داشت گفت: انتظار می رود همکاران نسبت به بارگزاری مستندات و ثبت فعالیت ها در محدوده زمانی مشخص حساسیت بیشتری داشته باشنددکتر جوادی در پایان اذعان داشت که عملکرد خوب و تلاش های ارزنده همکاران در اجرای برنامه عملیاتی مورد تشویق قرار خواهد گرفت و همچنین به کارکرد نامطلوب همکاران در اجرای این برنامه تذکر داده خواهد شد.

رئیس دبیرخانه هیئت امناء دانشگاه هم در این جلسه با اشاره به اینکه برنامه عملیاتی یکی از اولویتهای مهم وزارتخانه برای ارائه مستندات است گفت: ملاک برنامه عملیاتی تکمیل فرم خوداظهاری و ارزیابی انطباق می باشد که عملکرد معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در سال 98نسبت به سال 97 از میانه کشوری بالاتر بوده است.
محمدرضا حاجی آبادی با تاکید بر مستندسازی وظایف و فعالیت های کارکنان افزود: انتظار می رود پرسنل هر حوزه با همکاری همدیگر این مهم را تقویت کرده و با ارائه راهکارهایی در جهت پیشبرد اهداف همفکری و هم اندیشی داشته باشند.

منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
671
تاریخ:
1399/06/30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان غفاري، سازمان مركزي دانشگاه  علوم پزشكي بيرجند    كدپستي: 9717853577
تلفن: 32395000-056دورنگار: 32048321
 
Email: public_r@bums.ac.ir 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/06/24
Powered by DorsaPortal